Infolinka:. + 420 732 940 703 / KONTAKTY


Úvod » MASIVNÍ KOMODY

Masivní komody

Komody jsou nenahraditelným prvkem v každé ložnici. Ať už slouží k ukládání oblečení, knih nebo jiných předmětů, vždy přispívají k organizaci a estetice interiéru.

Komody z masivního dřeva se pak vyznačují svou přírodní krásou, pevností a dlouhověkostí, což je dělá vyhledávaným kouskem nábytku pro ty, kteří chtějí spojit funkčnost s kvalitou a udržitelností.

Komody z masivu jsou známé svou robustností a odolností vůči opotřebení. Správně udržované a ošetřované mohou vydržet desítky let, aniž by ztratily na své kráse nebo funkčnosti. Díky své pevnosti jsou schopny unést těžké předměty, což je činí ideálními pro ukládání různých typů věcí.


Masivní komoda COLLINA

 

naše cena 25 137 Kč (1 047 EUR)

doprava zdarma

Masivní komoda COLLINA drážky

 

naše cena 25 137 Kč (1 047 EUR)

doprava zdarma

Masivní komoda BENETT

 

naše cena 29 021 Kč (1 209 EUR)

doprava zdarma
top produkt

Masivní dubová komoda BENETT II

 

naše cena 38 656 Kč (1 611 EUR)

novinka
doprava zdarma

Masivní dubová komoda SALOR

 

naše cena 38 656 Kč (1 611 EUR)

novinka
doprava zdarma

Komody z masivu mohou být navrženy v široké škále stylů, od tradičních a rustikálních po moderní a minimalistické. Masivní dřevo je velmi flexibilní materiál, který lze tvarovat a upravovat do různých designů. Přírodní vzhled dřeva přináší do interiéru teplou a uklidňující atmosféru, zatímco jednoduché linie moderních komod mohou působit velmi elegantně a sofistikovaně.

Komody z masivu jsou výrazem touhy po kvalitě, přírodnosti a trvanlivosti. Ať už hledáte nábytek, který vydrží generace, nebo chcete do svého domova vnést kousek přírody, masivní komody jsou tou správnou volbou. S širokou paletou stylů, odolností a udržitelností je jasné, proč zůstávají jedním z nejoblíbenějších kusů nábytku na trhu.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NWQxNT